Спека повертається: водіям вантажівок нагадують про обмеження руху влітку

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

З наступного тижня у Хмельницький знову прийде задушлива спека.  У поліція нагадують далекобійникам, що їздити дорогами України при температурі вище 28 градусів можна тільки вночі.   

Від початку літа та протягом всього літнього періоду рух автотранспорту, загальною масою понад 24 тон або навантаження на вісь більше 7 тон за температури повітря +28

«Територіальні громади». Проект Медведчука – ЗМІ

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

"Народні підприємці" називають Україну "державою-паразитом" і вважають, що ті податки, які вони чесно сплачували раніше, "йдуть у трубу". І роблять висновок: з такою державою грошима ділитися не треба.

Олег із батьком займався деревообробкою десять років, і щороку платив державі 13 тисяч гривень податків у статусі фізичної особи-підприємця.

Коли роботи вистачало, ця сума не здавалася захмарною, але з початком фінансової кризи замовлень стало набагато менше, і родина замислилася на тим, щоб займатися чимось іншим.

Батьки-засновники "народних територіальних громад"

Коли пригнічений Олег знайшов в інтернеті «Посібник Народного Підприємця», то ледь не вмер від щастя.
Йому дуже сподобалися ідеї, на яких будувався "народний бізнес": платити податки державі не потрібно, бо у народного підприємця інша форма оподаткування – самооподаткування. Здавалося, що рішення фінансової проблеми знайдено:

- Виявилося, що посібник написали люди з Хмельницького, які заснували там територіальну громаду і займаються налагодженням народної економіки. Я прочитав книгу, подивився лекції "уповноваженої тергромади міста" Ольги Уграк в інтернеті і дуже здивувався. Мені не вірилося, що в нашій державі можна працювати за іншими правилами.
Вирішив перевірити на собі, як це відбувається на практиці. Щоб стати народним підприємцем, став членом "територіальної громади". Податок платив туди ж.

Уграк вирішила, що треба кожного місяця платити 1% від обороту, але не менше ста гривень. Все ж наче по справедливості: коли вже буде накопичено достатньо коштів для розвитку громади, то можна відремонтувати дорогу, посадити парк тощо.

У статусі народного підприємця родина Олега працювала п’ять місяців. Радувало його те, що правоохоронці та податкова не телефонують і не влаштовують перевірок.

Разом із думкою "держава не може протистояти народній економіці" поступово з’явилося відчуття всемогутності.

У Тернополі під виглядом "самооподаткування" підприємці платили за право здійснювати підприємницьку діяльність в "іншому світі". Після того, як про це дізналися правоохоронці, за порушення чинного законодавства "народним бізнесменам" довелося сплачувати штрафи

Але щастя тривало не довго: податківці таки дізналися про те, що так званий "уповноважений територіальної громади міста Хмельницького" Ольга Уграк збирає податки із місцевих "народних підприємців".

За фактом самовільного присвоєння владних повноважень проти "народного реєстратора" було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 ККУ. А "народним підприємцям" світить штраф від 5,1 тисяч до 34 тисяч грн - за навмисне ухилення від сплати податків.

"Народні" органи влади

Але самими тільки дозволами на ведення бізнесу "тергромади" не обмежуються. Зараз вони випробовують на міцність комунальні структури, самовільно займаючи приміщення, що знаходяться у комунальній власності. І міліція тут, виявляється, безсила.

Ольга Уграк (на фото – в чорному костюмі) під час спроби організувати семінар на тему створення територіальних громад наткнулася на спротив громадських активістів, які звинуватили її у сепаратизмі

Наприклад, у квітні так звана "Територіальна громада міста Суми" захопила приміщення комунальної власності на вулиці Супруна, 13, яке на той момент було вільним і виставлялося на конкурс на право оренди.

Члени громади шахрайським методом заволоділи у ЖЕКу ключами від приміщення, і повісили на нього табличку «Власність територіальної громади міста Суми». Юристи управління комунальної власності звернулися до міліції та в прокуратуру, але та відгородилася від вирішення проблеми.

Мовляв, саме управління комунальної власності за законом відповідає за цілісність і збереження комунальної власності, яка знаходиться у розпорядженні територіальної громади. І якщо зараз це майно зайнято невідомими людьми в обхід законної процедури, то за це має відповідати начальник управління. І звільнити приміщення від невідомих осіб, які не мають на нього права, управління також повинно саме. Подібна схема привласнення комунального майна діє і в інших містах.

Щоб збільшити коло прибічників, "територіальні громади" потроху ствоюють паралельні органи влади.
Одна з таких «народних» служб - автотранспортна. Вона від імені громади видає членам тергромади «народні реєстраційні знаки» і техпаспорти для автомобілів.

Бажаючим приєднатися до громади пропонують отримати новий – «народний» - техпаспорт і номери, перед цим знявши транспорт з державної реєстрації у МРЕВ.

- Це допомагає уникнути поборів МРЕВ і дорожніх зборів. Бо насправді наші гроші витрачаються не на ремонт доріг, а на утримання армії чиновників-нероб, - каже Сергій К. із Хмельницького.

І державний прапор перевернутий, як це люблять фріки-езотерики

Також тергромади створюють «народні суди», і призначають у них посаду «народний суддя». Ідеологи тергромад стверджують, що це найсправедливіші та найнепідкупніші суди. Втім, плани у тергромад більш ніж амбіційні: створення «народних митниць», щоб не платити держмито при перевезенні тих же іномарок із-за кордону.
І, звичайно, «народної міліції».

Усі ці ідеї активно просуваються «в народні маси» під час акцій протесту:

- Хлопці, ви не маєте права перевіряти мої документи, тому що ви - приватні підприємці, які мають повноваження охороняти. Тобто, ви - охоронна структура. Тільки громада вас може узаконити. А не Терещук або пан Аваков. Ви це повинні знати, щоб не бути на побігеньках в олігархів, - гучно (так, щоб почули усі) філософствує один із організаторів заходу Дмитро Павліченко під час акції протесту у Києві.

Потім оратор повертається до юрби:

- Хлопці, давайте ми створимо громади, створимо органи державної влади. Ми створюємо органи самоврядування: суди, міліцію, прокуратуру!

Справжні і несправжні громади

В той час коли в Україні є 26 тисяч адміністративно-територіальних одиниць, досі законно створено не більше сотні територіальних громад, кожна з яких представляє один населений пункт. А створювати їх потрібно, бо саме «громада» має чимало закріплених законом функцій.

- Є два способи створити територіальну громаду. Перший – провести загальні збори за формулою 50% +1 жителів населеного пункту і прийняти відповідне рішення. Другий – провести збір підписів місцевого населення за створення територіальної громади. На даний момент в такий спосіб утворені територіальні громади в різних куточках України,- розказує Ігор Гурняк.

Переважно територіальні громади створюються в селах та невеличких містах. Причина банальна – якщо у селі проживає дві тисячі людей, то для того, щоб провести загальні збори для офіційного створення територіальної громади, треба зібрати 2000:2+1=1001 людей. А от якщо населення міста складає 150 тисяч, то зібрати в одному місці 150:2+1=75001 людей дуже непросто.

Втім, знайшовся дуже хитрий - хоч і незаконний - спосіб утворити територіальні громади і діяти від їх імені: знайти в кожному населеному пункті трьох людей і запропонувати їм підписати такий собі "Договір територіальної громади".
Таким чином їм вдалося створити територіальні громади у всіх обласних центрах, де проживає понад 100 тисяч людей і навіть у містах-мільйонниках: Києві, Одесі та Дніпрі.

- Для того, щоб підписати договір територіальної громади, потрібно троє людей. Щоб стати владою, їм потрібно створити організаційно-правове рішення, де вони будуть вирішувати усі питання. Це люди, які в правовому статусі людини та учасника договору територіальної громади здійснюють владу безпосередньо, - трактує норми закону "Про місцеве самоврядування" так званий "представник територіальної громади міста Хмельницького Ольга Уграк", і демонструє "Документ", в якому прописані права територіальної громади.

Таким нехитрим способом за останні три роки у кожному обласному центрі за участі кількох людей була створена своя "територіальна громада".  Але знайти її в Держреєстрі юридичних осіб неможливо – бо "тергромади" не реєструються як юридичні особи чи громадські організації.

Вони знайшли для себе цікавіше визначення, яке не прописано в жодному законі – "міжнародна суверенна владна неурядова організаційно-правова форма самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього самоврядування та прямого народовладдя людей – жителів села/міста N".

Ідея шаленої економії та роботи без будь-яких звітів та погоджень з бюрократами знаходить відгук в анархічній душі українця. Громади публічно звітують: "У Хмельницькій області зараз діє 289 підприємців і 56 підприємств, у Львівській - 165 підприємців і 25 підприємств, у Вінницькій - 157 підприємців і 24 підприємств. Немає народних підприємств і підприємців лише у Чернівецькій, Харківській та Луганській областях".

До речі, розмір самооподаткування залежить від фантазії "уповноваженого". Він же вирішує, як саме витрачаються "кошти громади". Але жодних звітів про обіг коштів немає.

Як громадян України залучають до псевдогромад

"...Якщо вас життя ще не довело до крайнощів і ви готові мириться зі свавіллям бариг - це не для вас. Мета акції - дати можливість людям, доведеним до відчаю, вирішити проблеми, які їх заганяють в петлю". Приблизно з таких слів зазвичай починається анонс акцій протесту, що їх так активно організовують псевдогромади.

Заходи зазвичай носять популістський характер: "проти олігархів", "проти підвищення цін на тарифи", "проти проведення гей-параду" та жодним чином не пов'язані із відстоюванням прав справжніх територіальних громад.
Адже істинна мета таких зборів – задурити голови якомога більшій кількості людей, створивши ілюзію легітимності псевдогромад.

Та не все у них так гладко. Ветерани АТО і члени патріотичних організацій не безпідставно вважають "громадівців" агентами Ху Кремля. І щоб не наразитися на народний спротив, про проведення своїх заходів "народна влада" повідомляє не раніше, ніж за 24 години.

Тому в соцмережах на сторінках псевдогромад періодично зявляються заголовки штибу "Репосьте!!! Терміново!!!".
Втім, навіть це не завжди допомагає:

- Короче, було весело. Не допустили з'їзд сепаратистів , - ділиться враженнями від хмельницького заходу "Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні" громадський активіст Андрій Попик.

За його словами, учасників з'їзду можна поділити на кілька типів.

- Одні розказували про те, що вони свою конституцію пишуть; другі про те, що зірвати їх конференцію захотів Світовий Уряд. А хтось займався юридичним словоблуддям, трактуючи норми закону як заманеться, - розповідає активіст. - Була й категорія наївних – ніби адекватні, але ведуться на цю маячню, хоч і не зі всім погоджуються. І "першачки": вони потрапили на таку тусовку вперше, і самі в шоці.

Звідки ноги

Вигляду респектабельності описаним вище фрікам надає Віктор Медведчук, який давно розкручує тему розвитку "територіальних громад".

"Вирішити накопичені протиріччя можна тільки шляхом зміни моделі територіального устрою держави, - заявляв екс-голова кучмівської адміністрації в січні 2014 року. - Федеративний устрій надасть повноваження регіонам: територіальні громади самі зможуть вирішувати, якою мовою говорити, яких героїв шанувати, кому зводити пам'ятники".

Простими заявами політик не обмежився. Вже у вересні 2014 року він надіслав президентам України і Росії документ під назвою "Концепция обустройства системы органов власти и органов самоуправления для Донецкой и Луганской областей в составе Украины на основании принципов суверенитета, территориальной целостности и единства страны".

"Край, як територіальне утворення у складі єдиної держави, наділяється правом на самоврядування через територіальні громади та їхнє об'єднання, сформовані органи представницької та виконавчої влади з метою забезпечення економічної самостійності, національних потреб, вирішення гуманітарних питань в сфері освіти, мови і культури", - йшлося у документі. Медведчук пропонував наділити Донецьку і Луганську області повноваженнями, характерними для широкої децентралізації, і в кожній області створити свій парламент і уряд. Втім, невдовзі про ініціативу забули.

Кінцева мета – приєднання до Росії

Ми проаналізували активність "лідерів" псевдогромад у соцмережах і виявили цікаву закономірність: усі вони піарять Концепцію суспільної безпеки (оригінальна назва – Концепция общественной безопасности (КОБ). Ця концепція пропагує ідею федералізації України як єдиної позитивної моделі розвитку держави.

Чому КОБ так подобається "уповноваженим територіальних громад"? Можливо, тому, що її автором є президент Росії Владімір Путін, який свого часу затвердив цю програму як загальнодержавну.

Рух "Курсом правды и единения" проводить збори Територіальних громад в Дніпропетровську 9 лютого 2014 року. В ролі спікера виступає Сергій Данілов – нині член робочої групи терористичної організації "ДНР", яка нібито займається "пошуком виходу із економічної кризи"

Люди, які просувають КОБ, не забувають і про українські псевдогромади. На сайті КОБ бачимо рекламу Школи розвитку громад, яка делікатно підсовує проросійські ідеї: про те, що Київської Русі не було, Росія-матушка – велична держава, і той, хто піде їй наперекір – приречений на самознищення.

Тут же можна почитати публікації під гучними заголовками "Хохлы - лохи" або "Хитрющая киевская хунта и ее союзники нашли новое психологическое оружие".

Протокол №1 "Собору територіальних громад Русі". Псевдогромади бояться навіть вписувати в документ слово "Україна"

Також так звані територіальні громади популяризують на своїх сторінках у соцмережах та на вебсайтах громадський рух "Курсом правды и единения", який є неофіційною гілкою російської партії з однойменною назвою.

В програмі партії "Курсом правды и единения" бачимо заклики до входження країн у склад Російської Федерації та посилання на путінську Концепцію суспільної безпеки, яка є теоретичною основою для цієї партії: "Необходимо признать право народов и национальных меньшинств других государств на вхождение заселённых ими территорий в состав Союзного Государства Россия для освобождения от гнёта эксплуататоров. Это право обеспечит мирное возрождение России, но не в прежних формах, а на базе КОБ. В области межнациональных отношений КПЕ будет делать всё для искоренения межнациональной розни, разжигаемой несправедливой концептуальной властью глобализаторов, ликвидации всякого угнетения народов России, осуществлять твёрдое, разумное и нравственное управление миграционными процессами".

До речі, офіційний сайт громадської організації "Курсом правды и единения" нещодавно був видалений, але за допомогою програми "Way back machine" ми переглянули вміст його сторінок.

Так, приміром, на сайті є опитування «Кого б ви хотіли бачити головою єдиної держави?». Варіантів відповідей не так уже й багато: Янукович, Лукашенко, Путін.

Також організація передруковувала месиджі та виступи лідера української партії "Український вибір" Віктора Медведчука. Був навіть окремий розділ "територіальні громади".

Чому проросійська організація піарить Медведчука? Не тільки тому, що Медведчук і Путін – куми (російський президент є хрещеним батьком молодшої доньки Медведчука).

Можливо, ще й тому, що саме Віктор Медведчук разом із екс-головою Фонду держмайна Валентиною Семенюк [застрелена за невідомих обставин у серпні 2014 року - ТЕКСТИ] ще з 1996-го року працювали над питаннями формування територіальних громад, методикою їх зборів та правилами роботи.

"Український вибір" і зараз активно займається не лише ідеєю федералізації (як КОБ чи "Курсом правды и единения"), але й розкруткою теми "територіальних громад".

До речі, два тижні тому медведчуківська організація змінила назву. Тепер це "Український вибір - ПРАВО НАРОДУ". "Народні республіки" на марші.

На створення кишенькових "тергромад" відреагували громадські активісти. Їх насторожило, що членами цих напівпідпільних організацій часто є колишні партійці Компартії або члени і прихильники медведчуківського "Українського вибору".

Наприклад, так звана "уповноважена територіальної громади міста Хмельницького" Ольга Уграк – помічник народного депутата 4-го скликання від КПУ Володимира Новака.

А її колега з Тернополя Людмила Любовецька – колишній активіст "Українського вибору", а нині послідовник російської секти "Союз сотворцов святой Пуси" ("СССР"), яка пропагує створення "Божественної монархії Свята Русь" (БДСМ) у складі України, Білорусі та Росії.

Любовецька отримала від Уграк право на "екстериторіальну діяльність в іншому світі"

"Український вибір" напряму спілкується із самопроголошеними територіальними громадами. Про це, зокрема, свідчить зустріч заступника голови "Українського вибору" Василя Німченко із так званою "уповноваженою територіальної громади міста" Людмилою Любовецькою.

Народний депутат від "Народного фронту" і колишній заступник голови СБУ Андрій Левус теж вважає, що за фейковими "громадами" стоїть Медведчук.

- Відбуваються заходи, які є мімікрією під справжні територіальні громади і децентралізацію, - каже він. - Медведчук планує створити паралельні органи влади через так звані "тергромади". Наголошую, ПСЕВДОтериторіальні громади. І це дуже велика небезпека.

Показовий факт: ініціатива "Вільні люди", одним із засновників якої є Левус, провела в 15-ти областях пікети проти створення псевдогромад і передали до ГПУ, СБУ та МВС заяву про вчинення злочину Медведчуком та менеджерами "Українського вибору". Однак активної реакції правоохоронців активісти так і не дочекалися.

Апатія українського парламенту – Кремлю на користь

За словами асистента кафедри міжнародного економічного аналізу та фінансів ЛНУ ім. Франка Ігора Гурняка, територіальні громади мали бути утворені ще після прийняття Конституції-1996.Але цього не сталося, оскільки громадян... банально не повідомили про таку необхідність.

- Територіальна громада – це механізм, за допомогою якого громадяни юридично оформлюють своє право власності на державу. Тобто, на всі багатства України, її надра, комунальне майно, - каже експерт із питань державного управління Руслан Ремезов. - Для цього в Міністерстві юстиції реєструється юридична особа "територіальна громада населеного пункту N", яка обирає місцевого голову, раду і таким чином прямо впливає на місцеве самоврядування.

Але оскільки територіальні громади як юридичні особи не зареєстровані (а стаття 13 Конституції це зобов’язує зробити), то і право власності на державу досі не оформлене.

Біда в тому, що з 1996 року й до останнього часу жодна обрана Верховна Рада та жодна партія не збиралася виконувати вимоги Конституції щодо створення територіальних громад.

- Хоч функціонування територіальних громад прописане в усіх законах (в Земельному Кодексі, в Бюджетному Кодексі тощо), люди не оформили право власності на багатства держави, - пояснює Гурняк. - Натомість фактично з повітря у 1997 році матеріалізувалися органи місцевого самоврядування.

Деякі зрушення почалися, коли у рамках державного курсу на децентралізацію Верховна Рада прийняла цілий ряд законопроектів, направлених на збільшення повноважень місцевих рад - зокрема, у питаннях формування власного бюджету.

Сільрадам дозволили залишати собі доходи від сплати податків на землю та нерухоме майно. Також упроваджено транспортний податок та акцизний податок з роздрібного продажу алкогольних напоїв, цигарок та нафтопродуктів.
За попередніми розрахунками, згадані вище нововведення дозволять збільшити місцевий бюджет утричі. Відповідно у розпорядженні органів місцевого самоврядування має з’явитися ресурс для розвитку громад. Але щоб цей механізм запрацював у повну силу, потрібно внести зміни до Конституції.

Відповідний проект закону був ініційований президентом та зареєстрований у парламенті як невідкладний ще 1 липня 2015 року. Після численних доопрацювань комітет ВР з питань правової політики та правосуддя шостий раз поспіль узяв законопроект на розгляд 10 грудня 2015 року. І вже сьомий місяць цей документ чекає, коли ж його розглянуть нардепи.

Причина в тому, що потрібна децентралізація іде в пакеті із так званим "особливим статусом Донбасу". Але це окрема тема. Між іншим, Парубій оголосив, що ці два питання розділять. Затримка з децентралізацією - лише на руку прихованим сепаратистам. Проект "територіальні громади" буде реалізовуватись і надалі. І на те є дві потужні для Москви причини.

Чергові "народні республіки" - чергові гібридні війни

По-перше, територіальні громади можуть самостійно утворювати органи місцевої влади як паралельні до існуючих. Бо ж Конституція каже, що джерелом влади в Україні є народ.

За допомогою паралельних органів влади, скажімо, діяла польська "Солідарність", намагаючись повалити комуністичний режим. Під час Революції гідності так намагалася діяти опозиція - проголошуючи Народні ради, котрі мали замінити місцеву владу.

В разі якогось чергового Майдану-5 чи серйозних заворушень у Києві медведчуківські громади без вагань проголосять себе владою в регіонах.

По-друге, територіальні громади мають право проводити референдуми. Якщо мова йде про справжні громади, то це чудова опція. Але ж псевдогромади Медведчука співпрацюють із путінськими партіями-прихильниками входження словянських народів у склад РФ.

А, отже, однією з тем референдумів буде входження територіальних громад до складу "Союзного Государства Россия" чи виходу з "держави-паразита" України. І Російська Федерація пошле на підмогу черговим "народним республікам" гібридні війська.
 

Любов ВЕЛИЧКО, texty.org.ua

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23150.html

На Хмельниччині загорілась тимчасова споруда

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

5 липня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу тимчасової споруди, в якій зберігалось вугілля в с. Ружичанка Хмельницького району. Негайно на місце події прибули 3 відділення рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Хмельницького, які успішно ліквідували пожежу. Внаслідок пожежі вогнем знищено внутрішнє облицювання стін споруди. Причина та збитки наразі встановлюються. Координацію дій на місці пожежі здійснювала мобільна оперативна група Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області на чолі з начальником управління реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Володимиром Гайдамащуком. Нещасних випадків на пожежі не було, повідомляє ГУ ДСНС Україниу Хмельницькій області

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23149.html

У Хмельницькій міській лікарні відкриють нове відділення

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

Незабаром у міській лікарні відкриють нове відділення гемодіалізу. На виготовлення проектно-кошторисної документації та часткового ремонту приміщення із міського бюджету виділили 250 тисяч гривень. Обладнання придбають за кошти обласного бюджету, повідомляє МТРК МістоMy Webpage

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23148.html

Євро тримається без змін - курс НБУ на 6 липня

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

Національний банк України встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют на середу, 6 липня.

Отже,  долар США знизився на 1 копійку і сьогодні його вартість  становить 24,84 гривень за долар. Курс євро залишився незмінним - 27,69 гривень  за євро.

Нагадаємо, у держбюджеті на цей рік закладений долар по 24,1 гривні. Починаючи із березня минулого року НБУ встановлює офіційний курс гривні за новою методикою. За новим порядком розрахунку, щоденний офіційний курс встановлюється наприкінці робочого дня на наступний.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23147.html

Де у Хмельницькому буде призупинене електропостачання

Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08

У зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання за адресами: 6 липня з 10:00 до 16:00 – вул. Старосадова, вул. Польова; з 10:00 до 17:00 –вул. Кутузова, 89-119, 92-122, пров. Кутузова, 5-11, 14-18; 6-8 липня з 9:30 до 17:00 – вул. Заярна, 1-33, 2-46; 7-8 липня з 10:00 до 16:00 – вул. Пілотська, 13-35, вул. Повстанська (колишня Червонофлотська), 21-33, 14-24, пров. Покришкіна, 3,4, 5, 11. Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт, повідомляє сайт Хмельницької міської ради

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23146.html

Как улучшить домашнее телевидение

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Каждый день мы просматриваем большое количество фильмов, сериалов и многое другое с помощью телевидения. Ведь именно оно является одной из частей нашей жизни, на которую мы выделяем довольно много времени.

Каждый из нас хочет, чтобы качество телевидения была достаточно хорошее, в частности в его городе. Большое количество людей использует ресивер т2 .

Данная модель имеет большое количество самых необходимых функций, которые непременно пригодятся, среди них стоит отметить следующие:

  • флеш память за счет которой можно записывать любимые моменты и уже потом просматривать их,
  • охлаждения ресивера это поможет перестраховаться если он будет работать слишком долго.

Ну а наиболее важными особенностями данной модели все же следует считать:

  • компактность за счет этого его можно разместить на небольшой подставке, и он не будет занимать много места,
  • данная модель очень проста в использовании, что позволяет за считанные минуты самостоятельно установить его и наслаждаться просмотром любимых фильмов.

В чем заключается преимущество спутникового телевидения над другими?

Все достаточно просто, ведь именно оно является наиболее востребованным, поэтому с его установкой, а также уходом за ним не нужно тратить много времени. Но его можно несколько усовершенствовать, и делать более предпочтительным и новейшим. Как установить хорошее спутниковое тв в Харькове ?

За счет чего все это будет происходить?

А здесь не нужно слишком заморачиваться, для этого нужно лишь купить дополнительное оборудование, которое сможет выполнить за вас всю необходимую работу. Яркими представителями такого оборудования являются ресиверы для спутникового телевидения, каждый из которых имеет ряд важных преимуществ, которые могут сделать просмотр телевизора еще более лучшим и комфортным.

Как найти хороший ресивер

Для того чтобы не тратить много времени на поиски действительно хорошего и надежного ресивера, стоит обратиться в интернет-магазин www.satmarket.com.ua, где представлен широкий выбор различных ресиверов на любой вкус. И если до этого вы еще колебались, нужно ли вам такое дополнительное устройство для телевизора, теперь можно точно сказать, что это самая необходимая вещь, которая используется для телевизора.

Без преувеличения можно сказать, что телевидение невозможно выбросить из своей жизни, а особенно тогда, когда оно может предоставить нам хорошие и положительные впечатления.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23139.html

«Пташиний» ринок можуть перенести в інший кінець Хмельницького

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Торгують при дорозі на перехресті Соборної і Староміської. Сюди приходять, щоб знайти чи продати тварину.  Людей «попросили» піти, коли за їхніми спинами знесли аварійну будівлю. Це було 5 років тому.  Але нового місця їм не шукали. А тепер продавців не штрафують і навіть не гонять. 

Справа зайшла у глухий кут. Колись продавців від будівлі по Соборній виганяли . Нині стихійна торгівля поблизу автостанції №3 залишається непоміченою. Людей  тут небагацько – близько десятка, у вихідні приходить більше. Приносять кроликів, свійську птицю, кошенят та цуценят. Хтось приїздить на авто, інші у кошиках носять. Кажуть – місце «набите».   

- Скільки вже я тут торгую? – Ого. Стою от на цьому місці дуже багато років. І не продаю, а просто віддаю у добрі руки, - поправляє журналістів Валентина Миколаївна, яка вийшла із тваринами на вулицю.

Жінка сидить біля дороги на так званому «пташиному» ринку. Ховається від палючого сонця під парасолькою. Поряд стоїть кошик, у якому жменька маленьких кошенят. Напис: «Приймаю котенят за вашу доплату. Кошенята в добрі руки».

Продавчиня зізнається, кілька років тому з цього місця їх ганяла поліція. Тепер сидить тут майже щодня і нікому до них немає діла.

- Зараз вже нічого нам не кажуть. В кожному місті є «котячий» чи  «собачий» базар. В нас є в Лезневому. Але хто піде за котом в Лезневе, треба ж саме в місті, - говорить Валентина Миколаївна

Покинуте напризволяще

Ще кілька років тому усіх продавців, які щодня стоять на розі Соборної і Примакова, мали вигнати. Архітектори тоді заявили, що на місці старої будівлі по Соборній, 12 зведуть торгово-офісний центр. Саме на цьому розі  триває торгівля тваринами вже багато років.  Будинок знесли, як аварійний. А за дерев’яним парканом досі розруха. В управлінні архітектури пожимають плечима. Мовляв, помінялось керівництво, а питання вивчити ще не встигли.

До слова, споруда навіть була занесена до пам’яток культурної спадщини. Про це «ВСІМ» розповів краєзнавець Сергій Єсюнін.

- На тому місці була будівля двоповерхова. На першому поверсі були крамниці, на другому – готельні номери. Збудована десь у 1880-90 роках. Ринку в той час ще не було. Тильною стороною цей будинок виходив на Соборну площу.  Зараз від історичної будівлі не залишилось нічого, - розповідає Сергій Єсюнін.

Питання про знесення пам’ятки постало в 2007 році. У ЖКГ тоді пояснювали, що будівля – в аварійному стані , про що свідчать численні тріщини в стінах. Будинок знесли. А територію обгородили парканом. Вона – приватна. Але з 2012 року ніякого торгового центру тут так і не з’явилося.  Лише люди стали «ближче» до проїжджої частини.

Що з них взяти?

Чотири роки тому тодішня міська влада хотіла взятись за несанкціоновану торгівлю. «Пташиний» ринок, а також алейку на Проскурівського підпілля мали прибрати. Проте торгувати як там, так і тут продовжують.

В управлінні торгівлі за вирішення проблеми поки не беруться, мають лише ідеї. Одна з них – створити у місті один єдиний ринок, де б продавали тварин. Подумують над тим, аби це було на Трудовій, поруч із авторинком.  Такі ж варіанти розглядали і чотири роки тому. Пояснюють, що  там велика територія, яка дозволить розмістити всіх – і волонтерів, і продавців.

- Так вже історично склалося, що люди приносять тварин саме сюди, - пояснює начальник управління торгівлі Олександр Панченко. – Ми це питання розглядали. Будемо ще обговорювати. Треба перенести і так званий свинячий ринок і пташиний на території автобазару. А поки ними має займатися патрульна поліція. Бо то є  стихійна торгівля.  

У патрульній поліції кажуть, що прирівнюють продаж на «пташиному» ринку до стихійної торгівлі. Дане порушення підпадає під статтю 160 КУпАП (Торгівля з рук у невстановлених місцях). Кажуть, що на кожен виклик реагують, але не штрафують. За торгівлю «з рук» можуть виписати штраф – від 17 до 119 гривень.  Але на людей, які стоять на перехресті та віддають або продають тварин, ніхто й не жаліється.

- Ми проводимо профілактичну роботу, якщо самостійно бачимо факт порушення. Якщо є звернення громадян - реакція моментальна.  Під час патрулювання як автомобільний, так і піший екіпажі звертають увагу на дану проблему.  Притягнення до адміністративної відповідальності потребує доказової бази: хоча б пояснення двох свідків, - каже речник патрульної поліції Хмельницького Роман Мартинюк.

Голова Хмельницької обласної спілки архітекторів Тарас Козюк

- Справа в тому, що там зажата ділянка. Це дуже активна зона, а тут немає де ні припаркуватись, ні під’їхати, ні заїхати. Колись тут був зроблений проект офісної будівлі чи об’єкт комерційного призначення. Цю ділянку однозначно потрібно виносити на архітектурну раду. Якщо зводити тут будівлю, то вона має бути не вищою «хрущовки». Тут вузькі тротуари, такі ж вулички. Якщо буде комерційне приміщення, то варто облаштувати підземний паркінг. В будь-якому випадку все має бути з врахуванням будівельних норм. 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23138.html

“Засланого” прокурора Мартинюка повернули до Хмельницького

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


Генпрокурор Юрій Луценко звільнив прокурора Тернополіської області Олександра Мартинюка і перепризначив на нижчу посакду.
Як зазначено у наказі Генпрокурора, пана Мартинюка 5 липня призначено на посаду заступника прокурора Хмельницької області.
 
За даними сайту "Тернополяни", останній рік Олександр Мартинюк очолював Тернопільську обласну прокуратуру, а до того був заступником обласного прокурора. Ще раніше - очолював Хмельницьку міську прокуратуру. Призначений він був ще у вересні 2011 року одіозним генпрокурором Віктором Пшонкою, переведений в обласну прокуратуру, а вже у червні минулого року став прокурором.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23137.html

Найбільший в Україні парк атракціонів планують будувати в Хмельницькому!

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


«Кіт в мішку» - не їх стиль!
Бізнес таки може бути соціально відповідальним! Приємно, що саме хмельницькі підприємці та інвестори наочно продемонстрували це на практиці чи не вперше в новітній історії нашого краю. Причому відразу у двох аспектах!
А сталося це на презентації амбітного і вкрай важливого практично для кожного хмельничанина проекту – «Європа Парк Україна.», яка пройшла  5 липня у приміщенні Торгово-промислової палати області. Презентовано будівництво амбітного парку атракціонів та спорту, аналогів якому в Україні сьогодні не існує.
Для початку, варто зазначити,  що й презентацією в класичному вигляді назвати цей захід можна навряд чи. Бо автори проекту не сховалися за відео- та фотопрезентацією чи гарними буклетами, які передбачає класичний формат події. До того ж,  запросили не лише журналістів. Вони наважилися на доволі сміливий крок – організували гостру й предметну дискусію з представниками громадськості,  активістами та  окремими громадянами, які, наче Баба Яга,  завжди «проти»!
Отож, аспект перший. Авторам проекту та інвесторам не байдужа думка громадськості про їх дітище. Можна було сховати все за високим парканом, завершити будівництво та поставити жителів міста перед фактом: «Все вирішили без вас!». Таких прикладів багато і в нашому місті, і загалом по країні. Та ми стали свідками зовсім іншого і, сподіваюся, тепер уже традиційного підходу бізнесу до співпраці з громадою – спочатку відверте і прозоре обговорення, а вже потім – реалізація. І ніяких «котів у мішку»!
І другий аспект. Представник одного з інвесторів повідомив, що виділить з власної ініціативи 20 квартир новобудові для сімей загиблих учасників АТО і для самих захисників нашої країни. Війна стала невід’ємною частиною нашого життя і  залишатися байдужими до цього є неможливим для кожного українця.
Змінюється країна, змінюється психологія людей і їх розуміння відповідальності і необхідності участі у розбудові власної країни, її захисті від зовнішніх та внутрішніх ворогів.
І лише спільні зусилля – держави, свідомих громадян та соціально відповідального бізнесу – є запорукою нашого успіху та подальших перемог.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23136.html

«Двоколісний» Хмельницький: велосипед рекламують, інфраструктуру не розвивають

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Пропаганда еконтраснспорту - одна з фішок влади. Мер Хмельницького особисто катається на двоколісному під час різноманітних парадах. Та інфраструктури як не було, так і немає. Хоча обіцяють з Хмельницького зробити велосипедну столицю України.

Велосипедом у Хмельницькому прокататися можна. Але не завжди безпечно. Велосипедист завжди ризикує потрапити під колеса автомобіля. Двоколісний завжди може постраждати від неякісних доріг чи високих бордюрів. Вина всьому - відсутність велоінфраструктури в місті. Хоча Хмельницький цього потребує. Любителів покрутити педалі з кожним роком стає все більше.

Попередня міська влада напередодні виборів обіцяла велодоріжки. До діла дійти не встигли. Обіцяє і Симчишин. Були спроби зрушити справу з місця. Принаймні такий висновок можна зробити з відповіді на петицію. Розвиток велоінфраструктури включили до проекту Плану дій сталого енергетичного розвитку. Планують зробити:

- п’ять магістральних велошляхів

(Південно-Західної гілки (вул. Бандери, вул. Проскурівського підпілля, Львівське шосе), Північної гілки (Вінницьке шосе, просп. Миру, вул. Зарічанська), Центрального напрямку (Панаса Мирного, Свободи), Південного напрямку (вул. Тернопільська, Купріна, Кам’янецька), Східної гілки (вул. Чорновола, Пілотська, Шевченко)

 - 5000 велопарковок

(3500 – короткотривалі, 1500 – довготривалі)

- 40 пунктів зберігання і технічного обслуговування велосипедів
- дитячий велосипедний парк
- Велоскейт парк
- 40 пунктів вело прокату на 500 велосипедів

Для реалізації крутого плану шукають кошти й інвесторів.

Сергій Петрович, велоактивіст, член правління ГО «Критична маса».

- В Хмельницькому нема велоінфраструктури.. Але є декілька парків, широкі дороги та проспекти, величезна кількість велосипедистів, які збираються на паради містом. Та і взагалі, на велосипеді можна не тільки кататися у дворі... Поїхати на роботу, за покупками... Це корисно, еклогоічно та просто классно.

Коли немає власного

А поки у Хмельницькому шукають шляхів і методів для розвитку велоінфраструктури, поглянемо, що ми маємо на сьогодні. Спробувати себе на двоколісному може кожен. Для цього не обов’язково купувати велосипед. Ціни на ринку різні - від 4 тисяч гривень. Можна взяти і вживаний вдвічі дешевший. Найпростіший варіант – позичити у знайомих. Більш затратний – прокат.

У Хмельницькому є оренда екотранспорту.  Але лише один підприємець надає такі послуги. Саме тому задоволення це не з дешевих.  Наприклад, одна година - 80 гривень. Максимальний термін прокату – місяць. За такий термін треба віддати  2550 гривень.

Умови тут досить жорсткі. Власники дуже ретельно страхуються від можливого шахрайства чи можливого пошкодження. В якості застави беруть або 5000 гривень (сума може змінюватися відповідно до орендованого транспорту) або ж документи (паспорт, водійські права). Усі дані орендаря уважно перевіряють.

Велосипедисти часто їздять поміж пішоходами.Парковки є, доріжки - ні

Хмельницька влада неодноразово говорила про необхідність розвитку велоінфраструктури. Мер Олександр Симчишин на позиченому двоколісному особисто пропагував екологічний вид транспорту. Відкривав сезон і завітав на Велодень. То що буде робитися у місті для тих, хто любить крутити педалі?  Про перспективи розвитку інфраструктури у Хмельницькому ми запитали у радника міського голови з даного питання Сергія Толстіхина.

 - Ведеться розробка плану двох велодоріжок. Щодо велопарковок, то працюємо не лише в напрямку збільшення їхньої кількості, а й якості. Оголосили спеціальний конкурс на кращу паркову, - розповідає «ВСІМ» Сергій Толстіхін. – Щодо комунального велопрокату, то говорити про це поки рано. Коштів на це немає.

Приклад правильної і неправильної парковки.Парковок для двоколісних у місті більше 40. І кількість зростає. Та не всі вони задовольняють потреби велосипедистів. Більшість розраховані лише на те, щоб зашвартувати переднє колесо. Хоча роверисти переконують, що краще, коли можна причепити за раму.

Щодо велодоріжок, то у 2016-ому планують відкрити як мінімум одну – вздовж Південного Бугу. У планах ще доріжка через парк Чекмана і через проспект Миру.

 У сусідів завжди краще

В Польщі взяти велосипед на прокат значно дешевше. Окрім приватників, такою справою тут займається і влада – громадський велопрокат. Система проста і зручна. Транспорт можна взяти навіть безкоштовно. Але лише на 20 хвилин. Для цього потрібно зареєструватися у відповідній системі. Катаєшся більше – плати. У порівнянні з нашими цінами – там вони є більш символічними.

Порівняємо з сусідами – українськими містами.  Схожа система вже працює і розвивається у Львові. Тут діє 5 станцій муніципального прокату з 50 велосипедами. Скористатися послугами можуть власники місячних (120 гривень) або сезонних (800 гривень) абонементів. У разі наявності відповідної картки ровером можна скористатися до 1,5 години на  день. Добратися на роботу чи по справах замість тісного громадського транспорту – варіант чудовий. Поки він підходить не усім через малу кількість станцій. Та у планах відкриття ще мінімум 15 точок прокату.Велопарковок в Хмельницькому бракує.

 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23135.html

З Хмельницького у Тернопіль і назад. В облпрокуратуру повернувся Олександр Мартинюк

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Прокурора Тернопільської області Олександра Мартинюка, який раніше трудився у Хмельницькому, "повернули" назад.  

Лише минулого року у червні Мартинюк став прокурором Тернопільщини . До цього він займав посаду заступника обласного прокурора Хмельницької області. Протягом чотирьох років був  очільником  прокуратури міста Хмельницького.  А у середу, 5 липня, Генпрокуратура оприлюднила наказ про нове призначення. Мартинюк сзнову став заступником прокурора Хмельницької області. 

Довідково:   

Олександр Григорович Мартинюк народився 1977 року у с. Борисів Ізяславського району Хмельницької області. Вищу юридичну освіту здобув в Ужгородському державному університеті та Національній академії прокуратури України. В органах прокуратури працює з 2000 року. 
 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23134.html

Екс-прокурора Хмельницького звільнили з Тернопільської прокуратури і повернули "додому"

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Останній рік Олександр Мартинюк очолював Тернопільську обласну прокуратуру, а до того був заступником обласного прокурора. Ще раніше - очолював Хмельницьку міську прокуратуру. Призначений він був ще у вересні 2011 року одіозним генпрокурором Віктором Пшонкою, переведений в обласну прокуратуру, а вже у червні минулого року став прокурором Тернопільської області.

На сайті Генеральної прокуратури значиться, що від сьогодні Олександр Мартинюк є заступником прокурора Хмельницької області.
 

На Тернопільщині Олександр Мартинюк окрім усього іншого запам'ятався ще й тим, що погрожував журналістам судовим позовом. 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23133.html

Де у Хмельницькому три дні не буде світла

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Впродовж трьох днів - з 6 по 8 липня на деяких вулицях не буде електрики. 

У місті комунальники будуть проводити ремонтні роботи. У зв’язку з ремонтними Завтра, 6 липня, не буде світла за адресами: 
з 10:00 до 16:00 – вулиця Старосадова, вулиця Польова;
з 10:00 до 17:00 – вулиця Кутузова, 89-119, 92-122,  провулок Кутузова, 5-11, 14-18;
6-8 липня обмежать електропостачання за адресами:
З 9:30 до 17:00 – вулиця Заярна, 1-33, 2-46;
7 та 8 липня електроенергії не буде за адресами: 
З 10:00 до 16:00 – вулиця Пілотська, 13-35, вулиця Повстанська (колишня Червонофлотська), 21-33, 14-24,  провулок Покришкіна, 3,4, 5, 11.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23132.html

23-річний хлопець розтрощив скло у хмельницькій піцерії

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Хулігана затримали. Яке покарання на нього чекає – вирішить суд.

Хлопця затримали члени громадського формування «Шелтер». Сигнал тривоги надійшов вночі з кафе-піцерії «Мак-смак». На сигнал приїхали за кілька хвилин. На місці події спіймали хлопця, який побив скло у закладі. Про це повідомили у Хмельницькому відділі поліції. 
Відносно правопорушника правоохоронці склали  про адміністративне правопорушення за статтей 173 КУпАП (Дрібне хуліганство).
За це юнакові загрожує штраф, громадські, виправні роботи або ж адміністративний арешт. Все невдовзі вирішать у судовому залі.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23131.html

Мертве море по-хмельницьки: містяни плавають серед дохлої риби

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Південний Буг як Мертве море. Риба у міській річці почала вимирати. Декілька тижнів тому екологи запевнили містян: купайтеся на здоров’я. А тепер вода позеленіла і смердить, а попід берегом плавають мертві окуні та карасі. Що спричинило катастрофу та чи не перетвориться річка у погребальну яму для риби дізнавалися наші журналісти. Ловись рибка велика й… жива! Ще наприкінці червня містяни почали помічати під берегами Південного Бугу мертвих водомешканців. Зараз риби, що плаває пузом доверху, тут справді чимало. Запах теж чутно далеко від води, яка й сама «позеленіла» і кишить небезпечними бактеріями. Не дивно, що на живу рибу тут немало претендентів. Адже її кількість щодень зменшується. Рибаки кажуть: за їх пам’яті такого ще не було. Купатися у смердючій воді ризикує лише декілька хмельничан. Інші просто засмагають на березі, адже хоч на пляжі вода й чистіша – біля мертвої риби пірнати не хочеться. Здогадок про причини вимирання потенційного улову в рибалок багато. Ловля на електроспінінги, підвищення температури або забруднення води якимось підприємством. Якщо із погодою боротися марно, то з горе-рибаками та злиттям відходів – можна і треба! Кожна із версій підтверджується експертами. На вимирання риби впливає і температура, і браконьєрство, і не виключено, що у річку таки зливають неочищені відходи. Екологи попереджають хмельничан, а також владу , аби потурбувалася про те,щоб містяни не плавали у воді разом із мертвою рибою та стафілококом. Тож, доки результатів експертизи немає краще рятуватися від спеки під холодним душем. Детальніше - у сюжеті 33 каналу.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23130.html

Хмельничан попереджають про штрафи за пожежі в лісах

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

У Держекоінспекції стартують рейди. У літній період екологи посилюють чергування, аби не допустити виникнення пожеж на природі. 

Екологи попереджають, що пожежі можуть виникнути від непогашеного багаття, недопалків, мастил від автомобілів. У палючу спеку цьому сприяє і висока температура повітря. 
Мешканців попереджають про відповідальність та штрафи. 
За знищення або  пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць вогнем можлива кримінальна відповідальність. Зловмисникам загрожує двох до п’яти років позбавлення волі.
 "У випадку, якщо такі дії ще й спричинили загибель людей чи масову загибель тварин, термін позбавлення волі сягне від п’яти до десяти років. Отож, перед тим, як розпалити в лісі багаття чи кинути недопалок в суху траву – задумайтесь про можливі наслідки таких легковажних дій", - повідомляють у Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області.
Окрім цього, слід бути обачними, адже стартував період жнивних робіт. Забороняється випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях.

 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23129.html

Хмельничани святкуватимуть Купала та відзначать 130-річчя відомого земляка. Афіша подій у Хмельницькому з 6 по 12 липня

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


КІНО

Кінотеатр «Планета» з 7 липня
Зал «Синій»:

«Мілина»
Сеанси: 11.40, 13.20.
Ціна квитків: від 35 до 40 грн.

«До зустрічі з тобою»
Сеанси: 15.00, 19.10.
Ціна квитків: від 40 до 50 грн.

«Великий дружній велетень» 3D
Сеанс: 17.00.
Ціна квитків: 50 грн.

«День незалежності: Відродження» 3D
Cеанс: 21.00.
Ціна квитків: 50 грн.

Зал «Прем’єрний»:

«У пошуках Дорі» 3D
Сеанс: 11.20.
Ціна квитків: 35 грн.

«Великий дружній велетень» 3D
Сеанс: 13.20.
Ціна квитків: 40 грн.

«Легенда про Тарзана» 3D
Сеанси: 17.00, 19.00.
Ціна квитків: 50 грн.

«Мілина»
Сеанси: 15.20, 21.00.
Ціна квитків: 40-50 грн.

Зал електронного кіно
Мультзбірник (у вихідні дні)
Сеанси: 12.00.
Ціна квитків: 20 грн.

«Руйнація»
Сеанси: 18.00, 20.00.
Ціна квитків: 30 грн.
Тел. для довідок: 79-53-46.

КОНЦЕРТИ

Мистецький дворик музичної школи №1 (вул. Проскурівська, 18)
8 липня — «Шедеври вокального мистецтва» у виконанні Олени Лапко та Андрія Кримінського.
Початок: 18.00.
Вхід вільний.

Хмельницька обласна філармонія
10 липня — концерт «Маленькі шедеври великих композиторів» у виконанні
Тріо «Flautando»: Тарас Малик (флейта), Ольга Малик (скрипка) та Максим Заводний (гітара).
Початок: 17.00.
Ціна квитків: від 40 до 50 грн.
Тел. для довідок: 79-44-74.

ВИСТАВКИ

Хмельницький обласний художній музей
З 7 липня — виставка «Маестро гравюри з Проскурова», присвячена 130-річчю від дня народження видатного українського графіка Георгія Верейського. В експозиції представлені графічні роботи із музейної колекції. Через малюнки Георгія Семеновича музейники відтворять біографію митця. Наприклад, період навчання у майстерні Шрейдера ілюструватимуть твори, створенні під час цього навчання, період роботи в Ермітажі презентуватимуть портрети директора музею та інших співробітників. Значна частина експозиції присвячена родині художника.
Урочисте відкриття виставки: 7 липня о 16.00.
Вхід на відкриття безкоштовний.

До 16 серпня — виставка «Забобони» Андрія Хіра (м. Львів). Близько трьох років Андрій та Оксана Хір досліджували демонологію Карпат, аби в 2015 році вперше презентувати свій проект у київському арт-центрі «Я Галерея».

До 30 вересня — сучасне українське мистецтво. Експозиція розміщена у чотирьох залах. Зал №1. Соцреалізм: свобода і несвобода вислову. Зал №3. Неофольклорна хвиля — феномен українського мистецтва 1980-1990-х років. Зал №4. Мистецтво України ІІ половини ХХ століття: багатовекторність спрямувань. Зал №5. Змістовність абстрактного живопису.
Початок роботи: 10.00.
Ціна квитків: для дітей дошкільного віку — 3 грн; для учнів загальноосвітніх шкіл — 5 грн; для студентів та пенсіонерів — 10 грн; для дорослих — 20 грн.
Тел. для довідок: 65-61-15.

Хмельницький музей-студія фотомистецтва
До 12 липня — виставка фотографії «Проблиски» Вікторії Тимошенко (м.Суми). Світлини, зняті переважно у 2013-2016 роках, презентують різні жанри (природа, міський пейзаж, портрет, натюрморт), але поєднані світловими або кольоровими акцентами, ефектами. Ландшафти, люди і тварини у роботах Вікторії Тимошенко немовби перебувають під дією світла, що раптово виникає з темряви.
Початок роботи: 9.00.
Тел. для довідок: 61-60-56.

ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ

Міський пляж
6 липня — обрядове дійство «Купайло в Хмельницькому». У дійстві візьмуть участь фольклорні гурти «Ладовиці» і «Ладосвіти», а також творчі колективи міста. У програмі — відтворення купальських обрядів: водіння хороводів, плетіння вінків та пускання їх на воду, стрибання через купальське багаття тощо. Також заплановані майстер-класи із українських народних танців та плетіння вінків.
Початок: 19.00.

Міський парк культури і відпочинку ім. М. Чекмана
7 липня — конкурсно-народознавча програма «Купальські забави».
Початок: 15.00.

Дитячий майданчик «Іскорка» (вул. Козацька, 60)
8 липня — спортивно-ігрова програма «Сонячні барви».
Початок: 15.00.
 

ЛЕКЦІЇ

Хмельницький обласний художній музей

9 липня — освітня лекція «Георгій Верейський — наш земляк» у рамках проекту «Освітня платформа». Відвідувачі дізнаються про сторінки життя та творчість видатного українського графіка, який народився у нашому місті.
Початок: 16.00.
Ціна квитків: 20 грн; для студентів та пенсіонерів — 10 грн.
Тел. для довідок: 65-61-15.

СПОРТ

Кінотеатр імені Т. Шевченка
До 10 липня — прямі трансляції матчів «Євро-2016»
Початок: 16.00, 19.00, 22.00 (згідно з розкладом матчів).
Ціна квитків: 30 грн.
Тел. для довідок: 65-53-36.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23128.html

На Хмельницькій АЕС побували європейські експерти

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Європейська комісія обговорила питання ядерної безпеки та її вдосконалення. 

На Хмельницькій атомній електростанції пройшла зустріч з компанією АREVA з питань розробки та впровадження стратегії технічного обслуговування, яка орієнтована на надійність. Про це повідомили у прес-службі ХАЕС. 
Окрім експертів AREVA, у зустрічі беруть участь працівники Енергоатома, представників ХАЕС, РАЕС, ЗАЕС, ЮУ АЕС.
Хмельницьку АЕС обрали як пілотну станцію для проекту. В майбутньому результати підпроекту будуть поширені на всі АЕС України.
"Метою чергового навчання є обговорення загального методологічного керування за проектом, вивчення міжнародного досвіду з культури експлуатаційної безпеки", - повідомляють у прес-службі. 
Під час зустрічей на ХАЕС обговорять усі стратегії, які базуються на кращих міжнародних практиках.
 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23127.html

Захмелілі шляховики КП "БРЕД"

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Комунальний «БРЕД» - от тільки без образ. Так називається структура, яка ремонтує міські дороги. І вона на правду легендарна. Її робітники універсальні солдати. Уміють класти асфальт у дощ і у глибокі калюжі. Користувачі соц. мереж це відео «охрестили» нанотехнологіями. 

Що їм дощ. Вони вміють працювати за будь яких умов. Навіть коли із неба падає сніг.

Скажете і сміх, і гріх. Помиляєтесь. Працівники БРЕДу пішли далі, і вишли на дороги на підпитку.

Майже судилище. У першому ЖЕКу засідає адмін. комісія. Мають вирішити, як покарати робітників комунального «БРЕДу» котрі були п’яні при виконанні. Історія дійсно схожа на жарт, але не смішно. Шляховики хильнули зайвого і взялись латати вулицю Гоголя. Певне захопилися, бо не помітили чужу машину. Її зовсім трішки пошкрябали. Тепер винуватці перед судом.

Одного чоловіка звільнили, ще двоє відбулись легким переляком. На робітників склали адмін. протоколи і тепер вони мусять сплатити штраф, який дійсно схожий на жарт. Це трошки більше пів сотні гривень. 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23126.html

Черговий рейд фіскальної служби Хмельниччини виявив близько сорока найманих осіб, які отримували заробітну плату «в конвертах»

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


Лише протягом кількох днів у Хмельницькому та Кам‘янці-Подільському в ході активних заходів з виявлення неоформлених найманих працівників та осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без держаної реєстрації, тобто без сплати податків та зборів, співробітниками фіскальної служби легалізовано працю близько сорока найманих осіб, які отримували заробітну плату «в конвертах».
Такі рейдові обстеження, проведені  за участю представників органів місцевого самоврядування, як мовиться, пролили світло на стан справ з правами працюючих у торгівельних центрах, на речових ринках, готелях, парках та інших територіях, де надають послуги з вуличного громадського харчування, обслуговування та організовують дитячі розваги.
Як результат, обстежено близько 150 таких об‘єктів, роз‘яснено вимоги чинного законодавства щодо обов‘язку суб‘єкта господарської діяльності зареєструватися в органах виконавчої влади та використовувати працю найманих осіб з дотриманням вимог чинного законодавства, залучено до державної реєстрації 29 найманих осіб.
Також встановлено ряд фактів здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, про що складено протоколи за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно до статті 80 Податкового кодексу розпочато та призначено проведення 20 фактичних перевірок фізичних осіб-підприємців, які за інформацією керівників ринків, здійснюють діяльність на їх території без належних документів.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23125.html

«Мертве» побережжя Південного Бугу

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Південний Буг як Мертве море. Риба у міській річці почала вимирати. Декілька тижнів тому екологи запевнили містян: купайтеся на здоров’я. А тепер вода позеленіла і смердить, а попід берегом плавають мертві окуні та карасі. Що спричинило катастрофу та чи не перетвориться річка у погребальну яму для риби дізнавалися наші журналісти.

Ловись рибка велика й… жива! Ще наприкінці червня містяни почали помічати під берегами Південного Бугу мертвих водомешканців. Зараз риби, що плаває пузом доверху, тут справді чимало. Запах теж чутно далеко від води, яка й сама «позеленіла» і кишить небезпечними бактеріями.

Не дивно, що на живу рибу тут немало претендентів. Адже її кількість щодень зменшується. Рибаки кажуть: за їх пам’яті такого ще не було.

Купатися у смердючій воді ризикує лише декілька хмельничан. Інші просто засмагають на березі, адже хоч на пляжі вода й чистіша – біля мертвої риби пірнати не хочеться.

Здогадок про причини вимирання потенційного улову в рибалок багато. Ловля на електроспінінги, підвищення температури або забруднення води якимось підприємством. Якщо із погодою боротися марно, то з горе-рибаками та злиттям відходів – можна і треба!

Кожна із версій підтверджується експертами. На вимирання риби впливає і температура, і браконьєрство, і не виключено, що у річку таки зливають неочищені відходи.

Екологи попереджають хмельничан, а також владу , аби потурбувалася про те,щоб  містяни не плавали у воді разом із мертвою рибою та стафілококом. Тож, доки результатів експертизи немає краще рятуватися від спеки під холодним душем. 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23124.html

«МРІЯ» відкрила сезон жнив на Хмельниччині

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав збір врожаю на своїх полях. У 2016 році Компанія планує зібрати врожай із площі майже 151 тис. га, з яких 89 тис. га відведено під культури ранньої групи. Жнива розпочато з обмолоту озимих ячменю, пшениці та ріпаку. Збиральна кампанія розпочалась у планові терміни. На жнива «МРІЯ» задіє 83 власних і 23 найманих комбайнів та близько 400 одиниць вантажного автотранспорту. Очищуватися та зберігатися зерно буде на власних елеваторах «МРІЇ», загальна потужність яких складає близько 600 тис. тонн . Повністю готовий до запуску насіннєвий завод Агрохолдингу, добова продуктивність якого сягає 300 тонн насіннєвого матеріалу. 99% насіння пшениці та ріпаку та 95% насіння сої, які використовує «МРІЯ», - власного виробництва. Віктор Кухарчук, операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» коментує: «Цей рік є однозначно роком озимої пшениці, чому посприяв температурний режим і кількість опадів. Близько 30% площ озимої пшениці та ярого ячменю ми засіяли розкидачем, аби розкрити весь потенціал рослини. Таким чином ми наближуємо культуру до природніх умов, розкриваємо її фізіологію. Також використовували технології No-till, Мini-till і класичний обробіток землі». Паралельно зі збором врожаю «МРІЯ» займається підготовкою ґрунту під посів озимих культур. Для ефективного проведення підготовчих робіт та подальшого посіву озимих Агрохолдинг забезпечений новою сільськогосподарською технікою. Нагадаємо, на початку поточного року «МРІЯ» вчергове поповнила свій технічний парк і придбала 10 новітніх тракторів Case IH Quadtrac 500, 2 трактори John Deere 7930 та 4 сівалки Challenger 8186 No-till загальною вартістю понад 3,8 млн дол. На проведення жнив та підготовку до осінньої посівної Компанія використовує залучений напередодні кредит. Так, у травні Компанія поповнила робочий капітал на суму 18 млн доларів і отримала рефінансування 9 млн доларів кредиту, отриманого у 2015 році.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23123.html

Цього року у Польщі відпочиватиме 45 юних кам’янчан з родин учасників АТО

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


Завдяки дружнім стосункам із м. Тарново-Подгурне діти із Кам’янця-Подільського вже третій рік поспіль мають можливість відпочивати в Польщі. Дозвілля дітей, проживання та харчування забезпечуватиметься за кошти міського бюджету польського міста-побратима, а проїзд до місця відпочинку і назад бере на себе Кам’янець-Подільська міська рада.
Наразі за дорученням міського голови відділ туризму департаменту гуманітарної політики забезпечує підготовку документів для відкриття віз дітям, що готуються до подорожі.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23122.html

"Океан Ельзи" накриє Хмельницький світовим туром

Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03

Український рок-гурт «Океан Ельзи» оголосив наступні міста, до яких завітає в рамках свого світового туру, який охоплює не лише українські міста, а країни Європи, Північної Америки та Близького Сходу, повідомляє "Є". Із 14 вересня Вакарчук і компанія знову збиратимуть стадіони. До Хмельницького «Океан Ельзи» завітає 25 вересня, де о 19.00 виступить на стадіоні «Поділля». Нагадаємо, перша хвиля «Світового туру» «ОЕ» пройшла в травні-червні. Великий дворічний «Світовий тур» на підтримку дев'ятого студійного альбому «Без меж». Вперше спів-продюсером альбому «Океану Ельзи» виступив Святослав Вакарчук, автор усіх композицій нової платівки. Відзначимо й те, що вже розпочався продаж квитків у фан-зонах, вартість яких 200-350 гривень. Квитки на трибунах поки що не надійшли у продаж.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23121.html