Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08


З початку літа на Хмельниччині втопилось 12 людей. Правила поведінки на воді


З початком купального сезону нещасних випадків на водоймах побільшало. Тільки за два з лишком тижні в Україні вода забрала життя 239 людей, серед яких 21 дитина. 

В ніч з 6 на 7 липня святкується Івана Купала – одне із самих веселих слов’янських свят. Сьогодні на міському пляжі заплановані заходи. Рятувальники попереджають, що масові гуляння біля річок та озер подекуди можуть бути небезпечними. Слід пам'ятати, що температура води повинна бути не нижче +17-19 °С. Про це щодня нагадує рятувальник на пляжі.

Ми нагадуємо, що за даними лабораторних досліджень, які оприлюднили в Держсанепідслужбі, вода в річці  не відповідає санітарним нормам. Тому купатися у Бузі небезпечно . В області є інші місця для відпочинку, де також знаходиться рятувальник. Всього є 13 дозволених місць  для купання. Їх можете побачити на карті від "ВСІМ".  

Дотримуйтеся наступних правил:

- забороняється купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей;

- не заходити у воду в нетверезому стані;

- забороняється заходити глибше, ніж по пояс людям, які не вміють плавати;

- не залишати малолітніх дітей без нагляду дорослих, тому що їхня поведінка у воді непередбачувана;

- уникайте води із швидкою течією;

- купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева;

- у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою;

- купатися краще там, де є рятувальні служби;

- до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;

- утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23173.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0