Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08


У Симчишина розіграли гроші на капремонт вулиць: 26,1 млн. грн одержала фірма, наближена до нардепа ЛабазюкаУправління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради розтендерило понад 28 млн. грн на капітальні ремонти п'яти хмельницьких вулиць.
Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
За підсумками тендерів переможцем стали дві фірми: Публічне акціонерне товариство «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» і Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Буд-Центр» (Тернопіль).
Найбільше підрядів на загальну суму 26,1 млн. грн виграло ПАТ "Хмельницьке ШБУ №56". Йому дісталися капітальний ремонт вул. Качинського, вул. Чорновола (II і ІV черги), вул. Гарнізонної (ІІ черга), вул. Волочиської (ІІІ черга),
ТзОВ "Техно-Буд-Центр" май здійснити капітальний ремонт вул. Зеньковського (від вул. Карбишева до вул. Народної Волі).
Як писав НГП, у 2016 році з хмельницького міського бюджету виділяється 95,8 млн. грн на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг. З них 80 млн. грн - на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі.
Як відомо, ПАТ "Хмельницьке ШБУ №56" опосередковано пов’язують з нардепом Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало нардепу Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.
ТзОВ "Техно-Буд-Центр" належить Григорію Процику з Тернополя. Раніше співзасновником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».
Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест керує ДАК «Автомобільні Дороги України», яку зараз ліквідують у рамках реформи дорожньої галузі.

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23168.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0