Новости Хмельницкого и области 06.07.2016 в 13:08


Жителі Хмельниччини підтримали акцію протесту проти підвищення тарифів на комуналку


У центрі Києва почалася Всеукраїнська акція профспілкових об'єднань, спрямована проти підвищення комунальних тарифів. У столицю на протест приїхали і з Хмельницької області.    

Сьогодні, 6 липня, почалася акція проти підвищення комунальних тарифів.  Активісти, які спочатку мітингували під Кабінетом міністрів з вимогою не підвищувати ціни на камуналку, підійшли під Верховну Раду. Серед учасників протесту - кам'янчани. З транспорантами вони рушили разом з колоною.

Фото Вікторії Кохановської Частина мітингувальників відправила делегацію до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, після цього делегація планує приєднатися до мітингувальників, які перебувають під Верховною Радою. 

Нагадаємо, минулого року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, прийняла постанову, якою передбачила поетапне підвищення в Україні тарифів на електроенергію для населення. З 1 квітня  вартість електроенергії значно зросла. Наступне підвищення тарифу на електроенергію відбудеться з 1 вересня 2016 року і 1 березня 2017 року.

 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23156.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0