Новости Хмельницкого и области 05.07.2016 в 23:03


Хмельничан попереджають про штрафи за пожежі в лісах


У Держекоінспекції стартують рейди. У літній період екологи посилюють чергування, аби не допустити виникнення пожеж на природі. 

Екологи попереджають, що пожежі можуть виникнути від непогашеного багаття, недопалків, мастил від автомобілів. У палючу спеку цьому сприяє і висока температура повітря. 
Мешканців попереджають про відповідальність та штрафи. 
За знищення або  пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць вогнем можлива кримінальна відповідальність. Зловмисникам загрожує двох до п’яти років позбавлення волі.
 "У випадку, якщо такі дії ще й спричинили загибель людей чи масову загибель тварин, термін позбавлення волі сягне від п’яти до десяти років. Отож, перед тим, як розпалити в лісі багаття чи кинути недопалок в суху траву – задумайтесь про можливі наслідки таких легковажних дій", - повідомляють у Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області.
Окрім цього, слід бути обачними, адже стартував період жнивних робіт. Забороняється випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях.

 

Читайте больше на http://kminfo.cinfoo.com/news-23129.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0